شرکت وستا تجهیز پارت

شرکت وستا تجهیز پارت در سپتامبر سال ۲۰۰۰ با هدف فعالیت در زمینه آزمایشگاهی و پزشکی در ایران تاسیس گردید. وستا تجهیز پارت همواره در تلاش بوده با عرضه برندهای مطرح دنیا در زمینه ی فروش، سرویس و مشاوره تخصصی در ایران، ارائه خدمت نماید.
طبق برنامه از پیش تعیین شده، وستا تجیز پارت هر ساله سعی بر آن داشته تا با افزایش میزان کیفیت و گستردگی زمینه فعالیت خود، بیشترین میزان رضایتمندی از مشتری را کسب نماید. وستا تجهیز پارت با بهره مندی از کارمندان متخصص و کارآزموده در تلاش است تا در صنعت آزمایشگاهی و پزشکی ایران با برقراری ارتباط نزدیک و ارائه خدمات فروش، پشتیبانی و مشاوره با کیفیت و تخصصی برای مراکز درمانی، تحققیقاتی، پژوهشی و بهداشتی، رسالت خود را اجرائی نماید.
شرکت وستا تجهیز پارت خود را متعهد و موظف می داند تا وظیفه ی کارشناسی شده خود را در قبال کارمندان، مشتریان و جامعه ی ایران به بهترین شکل ممکن انجام دهد و با بهره مندی از سیستم های مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای کسب رضایت ۱۰۰ درصدی تلاش نماید.

رسالت ما

انجام وظیفه کارشناسی شده خود در قبال کارمندان، مشتریان و جامعه ایران به بهترین شکل ممکن و تلاش برای بهره مندی از سیستم های مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای کسب رضایتمندی مشتریان

ارزش های ما برای پیشرفت و توسعه

– انگیزه رشد و تعالی
– اعتماد به نفس
– حمایت از ابداعات
– شفافیت
– کار تیمی

چشم انداز ما

جلب اعتماد مشتری و دستیابی به رضایت صددرصدی و همه جانبه با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مقرون به صرفه

ما باور داریم که

– انگیزه

– مسئولیت جمعی و رهبری

– اخلاقیات و مهارت ها

– ارزش نهادن به نیاز های مشتری